Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

Випускники

 

 

 

   Ольга Берліна – випускниця спеціальності «Здоров'я людини» (2014 року). Добра і дуже відповідальна Ольга вирішила після закінчення інституту жити і будувати свою кар'єру в Ізраїлі (м Ашдод). Диплом ДІТМ МНТУ був визнаний за кордоном, а його власниці одразу присвоїли звання спеціаліста першої категорії. Ольга знайшла роботу в найбільшому медичному центрі «Ассута», який надає діагностичні послуги.

 

 

 

 

   Заріфа Ільязова – магістр «Міжнародної економіки» (2014 року). Після закінчення ДІТМ вона з легкістю знайшла роботу у великій туристичній фірмі в Стамбулі (Туреччина). Отримання диплома міжнародного зразка допомогло влаштуватися на роботу без проходження складних внутрішніх іспитів. А знання кількох іноземних мов допомогло швидко адаптуватися до нових реалій. Якісна освіта, відповідальність і цілеспрямованість сприяють швидкому кар'єрному зростанню Заріфи.

 

 

 

 Дарина Овчинникова – магістр спеціальності «Фінанси і кредит» (2012). Атмосфера креативності та свободи в ДІТМ МНТУ підштовхнули цю талановиту дівчину поєднати бізнес з захопленням. У Дарини своя майстерня з виготовлення біжутерії з натуральних напівкоштовних каменів, перлів, кришталю. Особливе місце в її колекціях займають весільні прикраси. У планах у Дарини - розширення бізнесу, збільшення асортименту товарів, залучення більшого числа клієнтів.

 
 

 

 

 

  Олександр Петраков – магістр спеціальності «Менеджмент організації» (2005). Добрий організатор, розумний і талановитий, енергійний та відповідальний Олександр ще під час навчання став підробляти. Після закінчення ДІТМ і отримання диплома відкрилися нові перспективи. Зараз Олександр заступник директора фірми з ремонту фасадів, а також чудовий сім'янин.

 

 

 

   Аліна Циганкова – магістр спеціальності «Фінанси і кредит» (2007). Свою кар'єру почала в ДІТМ МНТУ. Потім набуті знання і вміння, а також свою креативність застосувала в іншій сфері - продажу масаж і оздоровчого обладнання у великій мережі магазинів. Аліна незабаром була визнана «Кращим продавцем-консультантом», потім стала частиною «Кращою команди» з продажу. Постійна участь у виставках, знання правил ведення бізнесу і реклами, працьовитість і відповідальність дозволяють їй швидко просуватися вгору по кар'єрних сходах.

 
 

 

 

 

   Андрій Світлицький – фахівець з «Менеджменту організацій» (2003). Веселий і різнобічно розвинена людина, він в студентські роки брав активну участь в житті інституту, був гравцем команди КВН ДІТМ «Навала». Розум, відповідальність, товариськість, освіченість дозволили Андрію швидко і успішно будувати свою кар'єру. Зараз він працює заступником начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Святошинської районної державної адміністрації міста Києва.

 

 

 

   Ваге Маміконян – випускник ДІТМ 2009 року. Знання і працьовитість дозволили йому ще в 2008 році зайняти посаду керівника відділення «ПриватБанку». Активна життєва позиція дозволяє Ваге реалізовувати себе в різних сферах. Він також є головою Вірменської громади м Краматорська, бере безпосередню участь у роботі Федерації футболу нашого міста, займається політикою.

 
 

 

 

 

   Владислав Таратухін – фахівець з «Менеджменту організацій» (2010). Кар'єру після закінчення ДІТМ МНТУ успішно будує в відділі економічної безпеки ДП «Артемсіль». Важливе місце в його житті завжди займав спорт. Владислав - чемпіон України з класичного пауерліфтингу, майстер спорту, тренер в спорткомплексі «Доломитчик» в м Сіверськ. Успіх нашого випускника в тому, що він зумів побудувати щасливе життя, в якій є місце професійних успіхів, спортивним досягненням, особистого щастя.

 

 

   Дмитро Нікіфоров – випускник ДІТМ МНТУ 2014 року. Працює з 16 років. Здатність мислити перспективно, цілеспрямованість, працьовитість дозволили йому після отримання диплома стати співзасновником фірми «Техсервіс», яка спеціалізується на інформаційних системах і комп'ютерних технологіях. Дві вищі освіти, знання, вміння і досвід дозволяють Дмитру знаходити вихід зі складних ситуацій.

 
 

 

 

 

   Яна Коровчук – бакалавр спеціальності «Менеджмент» (2004), фахівець «Бухгалтерського обліку та аудиту» (2005). Свою кар'єру вирішила будувати в Києві. Завдяки отриманим в ДІТМ МНТУ знань і вмінь, а також рішучості та наполегливості, які проявляла ще під час навчання, досягла значних успіхів. Яна швидко знайшла себе в професії. Вона пройшла непростий шлях від асистента до керівника відділу в перспективному рекламному агентстві.

Яндекс.Метрика