Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

25 років - Творення, Досконалості, Успіху!

  

   У Краматорську з 1995 року діє недержавний вищий навчальний заклад - Донбаський інститут техніки та менеджменту Закладу вищої освіти "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая"

  ДІТМ почав свою діяльність відособленим структурним підрозділом Міжнародного науково-технічного університету (м.Київ). Засновники - Національний технічний університет України, Інститут кібернетики ім. В.Г. Глушкова НАН України, корпорація «IВМ» і ін.

  При створенні виходили з того, що Краматорськ як виключно важливий промисловий центр Донбасу і України потребує фахівців сучасного світового рівня і має в своєму розпорядженні для їх підготовки і використання необхідну матеріально-технічну базу.

  МНТУ і його підрозділ ДІТМ в 2013 році пройшли державну акредитацію в Міністерстві освіти України і займаються навчальною діяльністю на основі ліцензії (АЕ № 270174 від 02.07.13) даного Міністерства, а також програм, розроблених з урахуванням досвіду провідних університетів Європи та США, і рекомендацій міжнародних центрів акредитації навчальних закладів.

   Організація навчального процесу здійснюється в тісній співпраці з Міжнародною асоціацією університетів, Міжнародною асоціацією вищої школи, Міжнародним центром післядипломної освіти, структурами ЮНЕСКО і рядом всесвітньо відомих зарубіжних навчальних закладів, що забезпечує впровадження та використання сучасних передових технологій, міжнародну інтеграцію і престижність освіти.
  ДІТМ МНТУ створювався як полігон для відпрацювання західних технології навчання, організації навчального процесу та їх адаптації в українських умовах. 

   Ми працюємо вже 25 років, використовуючи систему освіти, прийняту Міжнародним центром акредитації АВЕТ, по якій навчається 90% студентів США і близько 30% студентів в Європі. Її особливістю є система контролю за якістю знань студентів, при якій відсутні сесії і не переривається навчальний процес. Після п'яти тижнів навчання кожен студент проходить тестування. Кожен курс розділений на модулі, а кожен модуль завершується виконанням індивідуальних завдань, контрольної чи курсової роботи, рефератом. Залежно від якості виконання контрольного завдання виставляється рейтингова оцінка. Що стосується відрахувань, то для цього можуть бути три причини: втрата зв'язку з університетом, порушення чинного законодавства і Кодексу Честі нашого навчального закладу.

  Як вищий навчальний заклад МНТУ націлений на вищу якість викладу і робить серйозний акцент на взаємну відповідальність студентів і викладачів у розвитку професійної майстерності, знань і взаємовідносин.
  Студенти і викладачі - партнери в цьому дивовижному процесі, який реалізується в стінах ДІТМ МНТУ імені академіка Юрія Бугая.
  ДІТМ МНТУ пропонує програми підготовки бакалаврів і магістрів в різних галузях освіти. Зміст кожної з програм - це констатація спільних зусиль всього колективу університету разом з українськими і зарубіжними партнерами.
  Університет акцентує увагу на творчому розумінні і спілкуванні, на умінні шукати і знаходити щось спільне, що є краще в кожній культурі, базуючись на індивідуальних особливостях кожного з нас.

Ректор ДІТМ МНТУ Кухтик  

Яндекс.Метрика