Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

День писемності та мови у ДІТМ МНТУ

День писемності та мови у ДІТМ МНТУ

 

     З 1997 року 9 листопада в Україні традиційно відзначається День писемності та мови. Писемність для народу - показник його високого культурного рівня. Без неї не виникли б цивілізації, не було б розвитку світу. Записане слово переживає свого автора і доносить нащадкам його мудру думку, його заповіт.


    Добра традиція святково і урочисто відзначати День писемності і мови є і в Донбаському інституті техніки та менеджменту МНТУ. Студенти вшановують пам'ять преподобного Нестора-Літописця, якого вважають батьком історії та словесності.

 

 

 

 

 

 

 


    Щорічно змінюється сценарій святкування. Якщо раніше ми проводили концерт з виконанням пісень українською, англійською, російською мовами, поетичний вечір, організовували виставку творчих робіт студентів та фотовиставку. То цього року студенти підготували різноманітні інтелектуальні конкурси: прикрашання Дерева життя найголовнішими цінностями, казкова та літературна вікторини, загадки, конкурс фразеологізмів, гра у слова і ще багато цікавого. Декламація віршів різними мовами додали у святкування Дня писемності трохи ліричних ноток.


    Свято пройшло в теплій, дружній обстановці. Неповторну атмосферу також створювали традиційні страви української кухні. Студенти та викладачі обмінялися позитивними емоціями, отримали заряд бадьорості та енергії для продовження успішного навчання, роботи і творчості. 


    Складовою частиною святкування стало написання разом з усією Україною радіодиктанту національної єдності. Ця традиція була започаткована у 2000 році. Диктант транслюється по радіо та телебаченню. Усі бажаючі зібрались в бібліотеці ДІТМ та перевірили рівень своєї грамотності.

Яндекс.Метрика