Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

Увага! Інститут переведено на віддалену (дистанційну) роботу.

У зв'язку з карантином з 16 березня  2020 року ДІТМ МНТУ, керуючись Конституцією України та нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, перейшов на дистанційний режим роботи.

Інститут переведено на віддалену (дистанційну) роботу, отже доступ до приміщень ДІТМ МНТУ обмежено, тому усі питання, які у вас виникають, просимо вирішувати у віддаленому доступі, а також мінімалізувати ваші переміщення!

Викладачам та студентам розіслана додаткова інформація щодо деталей переходу на онлайн-навчання. Нагадуємо вам про зручний сервіс для дистанційного навчання - Google Classroom. Він безкоштовний, надає можливість створювати, перевіряти й оцінювати завдання в електронній формі та вже використовується викладачами і студентами ДІТМ МНТУ. Для отримання актуальної інформації, зворотнього зв'язку ми активно користуємось Viber. Заняття відбуваються за розкладом в онлайн-режимі за допомогою корисного додатку Zoom.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Про можливі зміни та інші важливі новини повідомлятимемо на офіційному сайті ДІТМ МНТУ та на наших сторінках у соціальних мережах. Будьте обережні, дослухайтеся до порад лікарів, читайте офіційні ЗМІ та не виходьте на вулицю без нагальної потреби!!!! Бережіть себе та своїх близьких!!!!

Яндекс.Метрика