Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

ПЕРШИЙ СЕМІНАР З РОЗРОБКИ ТА ІНТЕГРАЦІЇ ІТ КУРСУ З ЕЛЕМЕНТАМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ В НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН ДІТМ МНТУ

   Викладачі ДІТМ МНТУ Деркаченко Ю. В., Яковенко Ю. Л. та Гетьман І. А. прийняли участь у першому Семінарі з розробки та інтеграції ІТ курсу з елементами кібербезпеки в навчальний план українських університетів, який відбувся 26 та 27 січня 2021року.

   Семінар був підготовлений Фондом CRDF Global у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії).

   Спікерами заходу були Олексій Барановський, старший викладач, Шведський технологічний інститут Блекінге; доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Тамара Радівілова к.т.н., професор кафедри інфокомунікаційноı̈ інженеріı̈ ім. В .В. Поповського, ХНУРЕ; Юрій Баришев, к. т. н., доцент кафедри захисту інформаціı̈ ВНТУ; Joel Rasmus виконавчий директор, університет Пердью; Umit Karabiyik  доктор технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій, університет Пердью; Ida Ngambeki доктор технічних наук, доцент комп’ютерних та інформаційних технологій, університет Пердью; Nicole Hands linical Assistant Professor, університет Пердью; Eugene H. Spafford професор комп'ютерних наук, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії професор комунікації, професор філософії, професор політології, виконавчий директор Emeritus, Purdue CERIAS.

   Тамара Радівілова та Юрій Баришев  представили доповідь на тему «Порівняльний аналіз процесу розробки курсу з кібербезпеки в Украı̈ні та США». Актуальність розроблювальних курсів для США та Украı̈ни була висвітлена Тамарою  Радівіловою. З великою зацікавленістю учасники семінару заслухали доповідь на тему «Технологіı̈ в кіберосвіті»  Олексієм Барановським та Joel Rasmоus ознайомив з методикою викладання кібербезпеки в університеті Пердью . Ida Ngambeki познайомила учасників семінару з  навчальною програмою з кібербезпеки у відповідності з міжнародними стандартами   та Umit Karabiyik  виклав основи комплексної кіберкриміналістики. Крім того представники українських ЗВО познайомилися з менторами  університету Пердью (США), а саме це були Baijian Yang; Tahir Khan; Jin Kocsis; Ninghui Li; Aniket Kate; Eugene Spafford.

Яндекс.Метрика