Донбаський інститут техніки та менеджменту

Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая

Про олімпійські цінності дізнавались студенти ДІТМ

   15 лютого в гості до студентів Донбаського інституту техніки та менеджменту Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» завітали представники регіонального осередку Національного олімпійського комітету України. Молоді представили всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності», що впроваджується НОК України спільно з Coca-Cola Foundation.
   Увага слухачів була прикута до історії розвитку Олімпійського руху, до проєктів Національного олімпійського комітету України, які спрямовані на розвиток та самовдосконалення. Розповідь відповідального секретаря Відділення НОК України в Донецькій області Дмитра Подопригори про досягнення спортсменів на олімпійських аренах супроводжувалась переглядом відеофільму. А спеціальні ролики від НОК допомогли в розкритті теми про олімпійські цінності.
   Студенти охоче долучилися до розмови з гостем – майстром спорту України з боротьби греко-римської Максимом Сорокою. Чемпіон поділився власним досвідом на шляху до перемог, розповів про свою мотивацію та здобутки.
   Також у навчальному закладі дали старт Всеукраїнській акції «Олімпійський куточок» у Донецькій області. Кафедрі «Фізична терапія та здоров’я людини», яку очолює Ануш Сігова, було передано олімпійську літературу від НОК України та Олімпійської академії України для подальшого просування фундаментальних принципів і цінностей Олімпізму.
   На завершення цікавої та пізнавальної зустрічі відбулася фотосесія, усі учасники проєкту отримали подарунки та сувеніри від НОК України з відповідною символікою.
 
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
Яндекс.Метрика